Mihány napi játszó délután a MIÓVI Katowice Sport Tagóvodájában

MIÓVI Katowice Sport Tagóvodája
MISKOLCI INTEGRÁLT ÓVODAI INTÉZMÉNY

Óvodánkban, a MIÓVI Katowice Sport Tagóvodában már hagyománnyá vált, hogy ősszel Mihály napi játszó délutánt szervezünk, amely lehetővé teszi, hogy a családok betekintést nyerjenek óvodánk életébe és formálódjon közösségünk.

A gyermekek izgalommal várták a szeptember végi délutánt, amelynek szervezésében az óvoda minden dolgozója részt vett és néhány szülő is segítségünkre volt.

Először Herczeg Mária bábos kézműves interaktív bábelőadásán vehettek részt a gyerekek, majd az óvoda udvarán a Mihály naphoz kapcsolódva készíthettek bábokat, segíthettek Mókus Péternek diót gyűjteni játékos feladatok megoldásával, táncházban ismerkedhettek a néptánc alapjaival és ügyességi játékokban fejleszthették mozgásukat.

A vásári forgatagban a családok Füredi Mária nemezjáték kiállításában gyönyörködhettek, mézeskalácsot és egyéb finomságokat is vásárolhattak a büfében.

Hangulatos, vidám délutánt tölthettünk együtt.